Wzory kamieni Mario&Pablo
Jesteś tutaj:

Wzory kamieni Mario&Pablo

Spieki kwarcowe Laminam

Spieki kwarcowe to materiały składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piasek kwarcowy, skały granitowe, iły łupkowe oraz pigmenty ceramiczne.

Spieki kwarcowe Epic®

Kolekcja wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością, zapewniając możliwości personalizacji projektu oraz estetyczne wykończenie. Materiał ten jest wyjątkowo łatwy w obróbce i znajduje wiele zastosowań: od paneli podłogowych, schodów, blatów kuchennych i łazienkowych aż po parapety.

Konglomeraty kwarcowe Quarella

Kwarce firmy Quarella to gwarancja wysokiej jakości prosto z Włoch. Proces wytwarzania konglomeratu łączy w sobie kwarcyt, kruszony granit, żywicę z barwnikami. Efektem są blaty o jednolitej barwie, z bardzo estetycznym wyglądem.

Aglomarmury

Aglomarmury imitują wzory marmurowe.  Wytwarzane są na bazie kamieni naturalnych połączony w formie spoiwa niewielka ilością żywicy poliestrowej.  To bardzo trwały materiał, odporny na ścieranie. 

Granity i Marmury

Marmur jest efektowny, dekoracyjny, łatwo komponuje się z innymi materiałami, w tym ze szkłem i metalem, najlepiej prezentuje się na dużych powierzchniach. Granit jest określany jako jeden z najtwardszych kamieni naturalnych na Ziemi, co czyni go jednym z przodujących materiałów budowlanych. Wykazuje ogromną wytrzymałość na intensywne eksploatowanie oraz odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, zarysowania, pęknięcia. Jest odporny na działanie wody, wilgoci, mrozu a także promieni UV oraz wysokich temperatur.

Dlaczego warto wybrać Mario&Pablo?

Doświadczenie i niezbędna wiedza

Profesjonalizm wykonania

Wysoka jakość wykonania

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty.

Mario&Pablo

ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

609 606 230 (Salon sprzedaży)

609 606 374 (Przedstawiciel handlowy)

salon@mariopablo.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10:00 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Mario and Pablo z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.