Szanowni Państwo,
Zdrowie i samopoczucie naszych klientów zawsze było dla nas priorytetem. Dlatego też, ze względu na obecną sytuację, postanowiliśmy ograniczyć ruch w naszym salonie. Oczywiście nie przerywamy działalności i nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy:

Mario and Pablo

ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

609 606 230 (Salon sprzedaży)

609 606 374 (Przedstawiciel techniczno handlowy)

salon@mariopablo.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10:00 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mario and Pablo z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.