Obudowy kominków Mario&Pablo
Jesteś tutaj:

Obudowy kominków Mario&Pablo

Ładny kominek w salonie to marzenie wielu osób. Dzięki niemu w domu będzie nie tylko elegancko, ale również ciepło i przytulnie. Firma Mario&Pablo wykonuje zabudowy kamienne pod konkretne zamówienie, aby wszystko zostało dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. Zabudowa do kominka jest zawsze przygotowywana według dostarczanego projektu albo według ustaleń pomiarowych u klienta.

Zapraszamy do naszego salonu i sklepu przy ul. Zakopiańskiej 56 w Krakowie gdzie znajdą Państwo szeroką ofertę obudów kominków.

Odpowiedni kamień na kominek

Kamień to najpopularniejszy materiał, który wykorzystywany jest do wykonania zabudowy kominka. Ceniony jest głównie za swoją trwałość, gdyż dobrze wykonana obudowa jest nie do zniszczenia. Poza tym jest materiałem niepalnym, który nierozprzestrzenia ognia. Ważne jest także to, że kamień ten pod wpływem ognia nie zmienia swoich właściwości oraz koloru. Do tego charakteryzuje się dużą twardością i małą sprężystością, a to sprawia, ze jest odporny na zarysowania, pęknięcia, a także na inne uszkodzenia. W firmie Mario and Pablo najczęściej stosowane materiały na kominek to kamienie naturalne, takie jak:

  • marmur – charakteryzuje się dużą odpornością i podatnością na polerowanie, a także ma smugową strukturę; można wybierać w różnych odcieniach bieli, żółtego, różu, czerwieni, szarości, brązu oraz zieleni;
  • granit – jest twardy i odporny na zabrudzenia oraz zaplamienia, ale też bardzo trudno poddaje się obróbce; ma wiele odmian kolorystycznych, np. od głębokiej czerni poprzez różne odcienie szarości, czerwonego, zielonego, żółtego oraz brązowego;
  • trawertyna – jest na niej widoczne żyłkowanie i żłobienia; ma ciepłe miodowo – złote kolory.

Do wykonania obudowy kominków możliwe jest użycie jednego rodzaju kamienia, ale również istnieje możliwość połączenia kilku rodzajów kamienia, kolorów oraz faktur.

Piękno i elegancja

Kominki wykonane z kamienia naturalnego charakteryzują się nie tylko tym, że utrzymują ciepło, ale również tym, że są eleganckim i pięknym elementem wystroju każdego pomieszczenia. Kominek wykonany z takiego kamienia sprawia, że można się nim cieszyć przez długie lata. Kamień jest ciekawym materiałem pod względem estetycznym, jak i również praktycznym, a jest to możliwe dzięki temu, że ma duże zdolności akumulacji ciepła, które jest wytwarzane przez palenisko.

Dlaczego warto wybrać Mario&Pablo?

Doświadczenie i niezbędna wiedza

Profesjonalizm wykonania

Wysoka jakość wykonania

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty.

Mario&Pablo

ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

609 606 230 (Salon sprzedaży)

609 606 374 (Przedstawiciel handlowy)

salon@mariopablo.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10:00 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Mario and Pablo z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.