Poznaj ofertę Mario and Pablo

STRONA GŁÓWNA  >  NASZA OFERTA

Kamień naturalny to elegancki materiał, który wprost idealnie nadaje się do wykończenia wnętrz. Jego właściwości, takie jak: trwałość, solidność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz funkcjonalność sprawiają, że staje się on coraz bardziej popularny na całym świecie. Znalazł zastosowanie w elementach wystroju domu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest uniwersalny i zarazem ma bogatą różnorodność kolorystyczną. Jego trwałość i elegancja podkreślają charakter każdego wnętrza.

Blaty kuchenne

Firma Mario and Pablo podczas produkcji każdego blatu dba nawet o najdrobniejsze szczegóły. Wykonujemy blaty kuchenne z blatów granitowych, kwarcytowych z konglomeratu oraz blatów ze spieków kwarcowych. Poznaj pełną ofertę blatów Mario and Pablo.

Blaty łazienkowe

Blaty łazienkowe z kamienia naturalnego idealnie nadają się do wykończenia łazienki. Dzięki temu stworzą doskonałą całość, która będzie współgrała z jej wyposażeniem. Kamień w łazience sprawi, że będzie wyglądała elegancko.

Schody

Mario and Pablo wykonuje również zabudowy schodów z kamieni naturalnych w postaci wykonanych m.in. stopni, podstopnic czy cokołów. Schody to ważny element wyposażenia każdego domu, ponieważ w dużym stopniu wpływają na jego charakter.

Obudowy kominków

Ładny kominek w salonie to marzenie wielu osób. Dzięki niemu w domu będzie nie tylko elegancko, ale również ciepło i przytulnie. Firma Mario and Pablo wykonuje zabudowy kamienne pod konkretne zamówienie, aby wszystko zostało dopasowane do potrzeb i możliwości klienta.

Parapety

Firma Mario and Pablo oferuje zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które są wykonywane z kamienia naturalnego. Parapety firmy Mario and Pablo są wykonywane przez profesjonalistów i posłużą przez wiele lat! Zapoznaj się z ofertą Mario and Pablo i wybierz najlepsze produkty.

Pozostałe produkty

Piękno kamienia naturalnego pozwala na szeroki wachlarz zastosowań. Poza wysoką funkcjonalnością, np. w postaci blatów albo schodów, ważny jest również aspekt dekoracyjny, jaki zapewnia nam natura. Sprawdź pełną ofertę Mario and Pablo i wybierz swoje produkty.

Elementy z kamienia do wystroju wnętrz

Kamień ten znalazł zastosowanie w następujących elementach wystroju wnętrz:

 • blaty kuchenne,
 • blaty łazienkowe,
 • schody,
 • obudowy kominków,
 • parapety,
 • zastosowania nietypowe.

Wszystkie elementy są wykonywane indywidualnie według dostarczonego projektu. Poza tym pracownicy Mario and Pablo służą fachową radą i są otwarci na sugestie oraz różne propozycje. Gwarantuje solidność wykonania, niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Na życzenie klienta firma oferuje również pełną obsługę przy pracach montażowych.

Rodzaje kamienia wykorzystywane w firmie Mario and Pablo

Firma Mario and Pablo oferuje szeroki wybór kamieni, które są używanie przy wykonywaniu schodów, parapetów, blatów kuchennych, blatów łazienkowych, obudowy kominków i przy zastosowaniach nietypowych. Wysokiej jakości kamienie gwarantują wysoką wytrzymałość. W ofercie dostępne są następujące kamienie:

 • granit,
 • marmur
 • konglomerat kwarcytowy,
 • aglomarmur,
 • trawertyn,
 • kamienie naturalne – onyxy.

Każdy z tych materiałów ma swoje niepowtarzalne cechy, które sprawiają, że wyróżnia się na tle innych. Jedne z nich nadają się tylko na elementy wewnątrz budynku, a inne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Granitowy parapet albo marmurowy blat kuchenny to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje firma Mario and Pablo. Cała produkcja odbywa się na najlepszych maszynach CNC. Korzystając z jej oferty ma się pewność, że proponowane elementy wykończenia wnętrz są wykonane solidnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Firmę wyróżnia jakość, gwarancja i doświadczenie. Duży wybór i szybka realizacja sprawia, że klienci wracają po więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty.

Mario and Pablo

ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

609 606 230 (Salon sprzedaży)

609 606 374 (Przedstawiciel handlowy)

salon@mariopablo.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10:00 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mario and Pablo z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.