Blaty kuchanne Mario&Pablo
Jesteś tutaj:

Poznaj Mario&Pablo

Firma MARIO&PABLO to centrum wyrobów z kamienia naturalnego oferująca obszerną gamę produktów. Firma, w pełni z Polskim kapitałem, jest producentem oferowanych wyrobów. Specjalizujemy się w produkcji i montażu blatów, schodów, obudów kominków oraz wszelkich nietypowych elementów z kamienia naturalnego i konglomeratów kwarcytowych. Oferta obejmuje wyroby z szerokiej gamy kamieni. Nowoczesne linie do cięcia, w powiązaniu z centrum numerycznym, pozwalają osiągać wysoką jakość i dokładność procesu wycinania.

Wykonujemy na życzenie klienta wszelkie kształty z szablonów lub indywidualnych projektów. Oferujemy szybką i sprawną obsługę, w tym wyceny, doradztwo, pomiary i montaż. Atrakcyjność naszej oferty jest również efektem nowoczesnego systemy zarządzania produkcją oraz jakością. Atrakcyjne ceny i elastyczność we współpracy, w której dbamy o klientów i ich potrzeby to cecha firmy MARIO&PABLO. Zapraszamy do współpracy między innymi architektów wnętrz, projektantów mebli, wykonawców mebli.

Schody kamienne

Zabudowy kominków, schody i parapety

W ofercie Mario and Pablo znajdują się również schody, które wykonane z kamieni naturalnych idealnie wkomponowują się w cały wystrój pomieszczenia. Dostępne są zarówno schody zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Takie schody bardzo ładnie się prezentują, a szczególnie, gdy zostanie dobrany odpowiedni materiał, który będzie współgrał z całością mieszkania lub domu.

Kolejne produkty to zabudowy kominków, które wykonywane są według dostarczanego przez klienta projektu albo zgodnie z ustaleniami pomiarowymi w domu klienta. Zabudowy te robione są pod konkretne zamówienia.

Firma ma także bardzo dobrej jakości parapety, których jest producentem, a dostępne są zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Mogą być wykonane z dowolnych materiałów. To świetne rozwiązanie, jeżeli chce się mieć dobre i trwałe parapety przez wiele lat.

Producent blatów kuchennych i łazienkowych

Firma Mario and Pablo jest polskim producentem najwyższej jakości blatów kuchennych, blatów łazienkowych, schodów, zabudowy kominków oraz parapetów. Są to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu czy mieszkania. W ofercie znajdują się produkty wykonane z granitu, marmuru, konglomeratu kwarcytowego, aglomarmuru, trawertynu, a także dostępne są naturalne kamienie ozdobne, takie jak onyxy. Dobrze dobrany blat kuchenny czy zabudowa kominka będą stanowiły efektowną ozdobę wnętrza.

Blaty kuchenne i blaty łazienkowe to niezastąpione elementy, bez których żadna kuchnia ani łazienka nie byłaby odpowiednio wykończona. Kamień to jeden z najlepszych materiałów do zastosowania w tych pomieszczeniach. Produkty wykonane z granitu czy marmuru są trwałe, ale też charakteryzują się wysoką estetyką. Oferowane blaty kuchenne mają ciekawe wzornictwo i wysoką trwałość, przez co są odporne na uszkodzenia. Bo czym byłaby kuchnia bez blatów Mario and Pablo?

Blaty kuchenne z kamienia

Dlaczego warto wybrać Mario&Pablo?

Doświadczenie i niezbędna wiedza

Profesjonalizm wykonania

Wysoka jakość wykonania

Interesuje Cię oferta naszej firmy? Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do soboty.

Mario&Pablo

ul. Zakopiańska 56

30-418 Kraków

609 606 230 (Salon sprzedaży)

609 606 374 (Przedstawiciel handlowy)

salon@mariopablo.com.pl

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 10:00 – 18:00

Sobota: 10:00 – 14:00

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Mario and Pablo z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 56, 30-418 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.